ss

Drzwi Szczecin

Sprzedaż i naprawa drzwi aluminiowych zewnętrznych, balkonowych, drzwi pcv, drzwi wejściowych i wewnętrznych producenta Wikęd i Kmt – KAPRYS Szczecin

Wykańczasz dom lub mieszkanie i potrzebujesz wytrzymałej, a przy tym estetycznej stolarki? Firma KAPRYS zajmuje się sprzedażą drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych z drewna, aluminium lub PCV. W bogatej ofercie znajdziesz produkty w dobrej cenie, które nie obciążą zbytnio budżetu przeznaczonego na budowę wymarzonego gniazdka. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi działającymi na terenie Szczecina, a także pobliskich miejscowości.

Jakie modele drzwi znajdziesz w katalogu?

Jednym z najważniejszych pól naszej działalności jest sprzedaż drzwi aluminiowych zewnętrznych antywłamaniowych,  lub balkonowych. W asortymencie znajdują się również eleganckie drzwi modułowe, które doskonale sprawdzą się jako elementy stolarki wewnętrznej. Oprócz sprzedaży świadczymy dodatkowo usługi montażu, wymiany czy naprawy zakupionych modeli drzwi, klamek lub okuć. Skontaktuj się z naszą firmą i uzyskaj pełny katalog wraz z cennikiem przygotowanym dla Klientów ze Szczecina oraz innych miast województwa zachodniopomorskiego.

Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi Wikęd, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

Co można powiedzieć o naszych drzwiach? Dwa standardy: normal oraz premium, wiele wzorów, przeszkleń. Standard premium posiada między innymi 4-ryglowy zamek główny z wkładką Wilka, dodatkowy zamek górny 4-ryglowy z wkładko-gałką Wilka, zamek dolny 4-ryglowy połączony z głównym, klamkę AXA Manitoba, 3 zawiasy regulowane, próg aluminiowy z uszczelką, okapnik, regulację języka, 3 bolce antywyważeniowe, a to wszystko w drzwiach o grubości 54mm wypełnionych pianką poliuretanową. Standard normal różni się klamką i ilością zamków, które są 3 ryglowe.


Archiwa